• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Одним з основних напрямків роботи Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла–садок) №13 «Веселка» в 2013 році було спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового Компоненту дошкільної освіти. Зміст освітньо-виховного процесу в закладі, в межах Базового компоненту, реалізується через програми «Дитина» і «Впевнений старт».

Наш дитячий садок працює з проблеми реалізації завдань національного виховання на засадах педагогічної спадщини Софії Русової.

Враховуючи напрямок роботи дошкільного закладу, однією з новітніх технологій, яка впроваджується в освітньо-виховний процес є музейна педагогіка. Для її реалізації розвивальний простір закладу було поповнено міні-музеєм «Жила-була книга», а раніше створені міні-музеї: народознавства «Світлиця»; народної художниці Катерини Білокур; Софії Русової; історії дитячого садка були поповнені новими експонатами.

Протягом 2013 року в дошкільному закладі проведено три загальноміських методичних об’єднання:

- 07.02.2013 року - методичне об’єднання музичних керівників міста на тему: «Музично-театралізована діяльність дітей дошкільного віку»

- 22.02.2013 року - методичне об’єднання вихователів-методистів міста на те-му: «Книга – духовний заповіт. Повернемо казку дітям»

- 15.11.2013 року – методичне об’єднання вихователів середніх груп міста на тему: «Образотворче мистецтво як засіб розвитку обдарованості»

Вихователь дошкільного закладу, Мойсієнко Вікторія Олександрівна, стала переможцем міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року 2013» та була учасником другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року».

В тематичному випуску “Монтессорі-педагогіка: погляди, досвід” журналу “Дитячий садок. Фантазії вихователя” №8, 2013 року опубліковані фотоматеріали розвивального середовища ДНЗ №13 “Веселка” під рубрикою “Дитина і розвивальне середовище”; стаття вихователя-методиста Судак І.Г. “Цікавий і загадковий вік” та розробка заняття для дітей раннього віку “У гості до білочки” вихователів Лалетіної Л.М. та Юви О.В.

Методичним кабінетом відділу освіти Конотопської міської ради узагальнений досвід музичного керівника вищої категорії Костенко Олени Іванівни на тему «Мистецтво як засіб естетичного розвитку дошкільників»

Наш заклад здобув ІІІ місце в підсумковому огляді-конкурсі підготовки навчальних дошкільних закладів до нового 2013-2014 навчального року. У винагороду за це депутатський корпус виділив кошти, за які було придбано лінолеум.

Протягом 2013 року було покращено умови для перебування, вихован-ня дітей в дошкільному закладі, а саме:

- проведено капітальний ремонт каналізаційної системи, на подвір’ї та в приміщенні, фірмою Богомаза С.М. та за благодійні кошти батьків;

- батьки встановили 4 бойлери, завдяки чому діти миють руки теплою водою;

- з ініціативи батьківського комітету, деяких груп, були замінені старі вікні на нові, теплозберігаючі, в кількості 11 штук;

- ігрове середовище, нові дитячі меблі, в 5 групах, придбані за благодійні батьківські кошти, приносять велике задоволення нашим малюкам.

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi