/Files/images/26.jpgЛітоленд

30 липня в дошкільному закладі відбулася спортивна розвага «Літоленд» в середній «Б» групі «Віночок». Малята групи приймали участь в різноманітних змаганнях, а саме: стрибали з м’ячами, виловлювали маленькі кульки з води, стрибали на фітбол м’ячах. Допомагав малятам справлятися з естафетами казковий гість розваги – Карлсон. Діти були спритними, вправними, і це було відзначено – діти отримали медалі та солодкі призи від Карлсона. Розвага підготували та провели педагоги Башмачникова О.О. та Бузун Ю.О.

/Files/images/25.jpg

Вовк та семеро козенят на новий лад

24 червня 2016 року дошкільнята нашого закладу переглянули виставу «Вовк та семеро козенят на новий лад», яку підготувати діти старшої «А» групи «Фіалка» під керівництвом педагогів Жук І.А. та Білокур Н.В. Маленькі актори артистично та виразно виконували ролі, перетворюючись в казкових персонажів. Сюжет вистави мав також і повчальний зміст, нагадав та закріпив у дошкільників правила безпечної поведінки вдома, а саме: правила користування електроприладами та безпеку в поведінці з незнайомими людьми. Дітям дуже сподобалася цікава та повчальна вистава. Задоволення від її перегляду отримали не тільки глядачі, а й маленькі талановиті актори.

/Files/images/24.jpg

Літо веселкове

Літо розважає малят не тільки іграми, розвагами та пригодами, а й дарує наснагу до творчості та відображення красоти та різнобарв’я літньої пори. У нашому дошкільному закладі малята полюбляють створювати незвичайні пластилінові фантазії та малюнки. 14 червня 2016 року в середній «А» «Сонечко» та старшій «А» «Віночок» групах пройшов майстер-клас «Літо веселкове» на якому діти мали змогу виготовити кольорових равликів з пластиліну та намалювати різнобарвні луки за допомогою штампування пластиковою виделкою. Заходи підготували та провели вихователі Кишка Т.Ю. та Ступак О.В. Діти з задоволенням творили та отримали задоволення від результатів своєї праці. А творчі роботи малюків прикрасили виставку робіт малят дошкільного закладу, яка так і називалась «Літо веселкове».

/Files/images/23.jpg

Свята зелені - вдячний гімн природі

16 червня відбулася розвага "Свята зелені - вдячний гімн природі". Маленькі україночки та українці, малята старших та логопедичних груп, запросили дітей дошкільного закладу на дійство, де ознайомили присутніх зі звичаями народного свята, з літніми явищами природи, вшанували флору і фауну рідної України. Глядачі також мали змогу прийняти участь в цікавому дійстві під час загальних таночків та народних ігор-змагань.

/Files/images/22.jpg

Вистава "Божа корівка врятує світ"

15 червня в дошкільний заклад завітали маленькі актори з дитячої театральної студії "Ми" МБК "Зоряний", під керівництвом Люшиної М. В., з виставою "Божа корівка врятує світ". Малятам дуже сподобалася вистава, з якої вони дізналися про користь комах та лікувальні властивості рослин. Дошкільнят також привабила гра маленьких акторів та їх яскраві костюми./Files/images/20.jpg

Свято Дитинства

2 червня малята ДНЗ № 13 зустрічали літо. Першим літнім святом стало "Свято Дитинства". Малята із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи та грали у веселі музичні ігри. Підготували та провели музичні керівники дошкільного закладу Костенко О. І. та Жук І. А./Files/images/19.jpg

День Матері

06.05.2016 року в дошкільному закладі відбулися святкові ранки з нагоди Дня Матері. Діти підготували для своїх матусь пісні, вірші, таночки та з натхненням вітали їх. Ці свята сприяли вихованню поваги, доброзичливості та любові до матері.

/Files/images/18.jpg

Великодні розваги

27.04.2016 року в дошкільному закладі відбулися Великодні розваги в усіх дошкільних вікових групах. Під час розваг діти дізналися багато цікавої інформації про святкування Великодня в Україні. Найбільш цікавими для них були ігри з Великодніми писанками.

/Files/images/17.jpg"Хлопчики та дівчатка - два різні всесвіти"

21.04.2016 року в дошкільному закладі відбулася батьківська конференція: "Хлопчики та дівчатка - два різні всесвіти". Під час конференції батьки мали змогу отримати не тільки цікаву інформацію, але й переглянути виступи своїх дітей. Однією з частин конференції було дефіле вихованців під назвою "Українська вишиванка".

Конотопська міська рада виділила на Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 13 "Веселка" 94000 грн./Files/images/Изображение 015.jpg

Майстер-клас "Писанкова Україна"

20 квітня 2016 року в дошкільному закладі відбувся майстер-клас з педагогами "Писанкова Україна", який підготувала та провела вихователь Мойсієнко В. О. Педагоги розмальовували писанки та виготовляли з ними прикраси. Підсумком стала колективна робота - незвичайне пано "Писанкова Україна".

Розвага «Спас яблучний»

/Files/images/Спас Яблучний Літо 2015 022.jpg

19 серпня в дошкільному закладі була проведена розвага «Спас яблучний». В розвазі активну участь приймали діти середніх «Б» та «В» груп. В заході були задіяні вихованці всіх дошкільних груп

Розвага була проведена за цікавим сюжетом, завдяки чому, діти залучилися до святкування. Під час проведення розваги всі діти дошкільного закладу приймали участь: співали народні пісні, водили хороводи, декламували вірші, відгадували загадки, весело грали у народні ігри. Цікавим та несподіваним для дітей закінченням свята стало пригощення всіх малят яблуками

Підготували та провели свято педагоги Жук І.А., Яременко К.А., Лисенко Т.Ю., Бородіна Н.В.

/Files/images/DSCN6392.jpgРозвага «Калейдоскоп казок»

16 серпня в ДНЗ №13 «Веселка» була проведена розвага «Калейдоскоп казок», в якій приймали участь всі дошкільники закладу. Розвага була організована на базі ІІ молодшої «В» групи.

Під час розваги діти закріпили знання про героїв казок та казки, перевтілювалися в казкових героїв, грали в цікаві ігри та танцювали. Під час проведення заходу використовувалися музичні ігри М. Шутя, які прикрасили свято та створили святковий настрій у малят. Розвага пройшла цікаво та весело для дітей.

Активну участь в її організації та проведенні прийняли музичний керівник Костенко О.І. та вихователь Лось Н.І.

/Files/images/Лялькова вистава Кишка Літо 2015 017.jpgЛялькова вистава «Лісова пригода»

14 серпня для всіх вихованців Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №13 «Веселка» була показана лялькова вистава «Лісова пригода».

Дошкільнята були захоплені переглядом вистави, отримали масу позитивних емоцій та закріпили правила безпечної поведінки в спілкуванні з незнайомими людьми.

Цікаву виставу підготували та показали для малят творчі педагоги Кишка Т.Ю., Плахотникова Г.М., Жук І.А., Костенко О.І., Телевна І.П.

Розвага «Музичні ігри та розваги на майданчику»

18.07.2015 року в Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 13 «Веселка» була проведена розвага «Музичні ігри та розваги на майданчику». Підготували і провели музичний керівник Костенко О. І., вихователь Плохотникова Г. М.

Діти із задоволенням співали, грали і веселилися на свіжому повітрі. Музичний керівник підібрав цікаві музичні ігри, які розвивали в дітей художній смак, спонукали до танцювальної, пісенної творчості. Вихователь здивував дітей своєю зовнішність – клоуна. Він вчив малят бути веселими, завзятими.

/Files/images/Изображение 010.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 272

Коментарi